Vēlies ar mums sazināties?

Emīls Rokjānis

+371 26999877

rokjanis@emro.lv

Maksātnespēja

Fiziskās personas maksātnespējas process dod iespēju personai, kurai nav pietiekamu naudas līdzekļu un mantas, lai segtu savas saistības, tikt atbrīvotai no radušajām parādsaistībām, vienlaikus atjaunojot maksātspēju.

Fiziskās personas maksātnespējas process dod iespēju personai, kurai nav pietiekamu naudas līdzekļu un mantas, lai segtu savas saistības, tikt atbrīvotai no radušajām parādsaistībām, vienlaikus atjaunojot maksātspēju. Porti fiziskas personas maksātnespējas process ļauj atbrīvoties no parādiem un uzsākt jaunu dzīvi. Procesa mērķis ir veicināt finansiālās grūtībās nonākuša parādnieka saistību izpildi apmierinot kreditoru prasījumus no parādnieka mantas.

Gadījumā, ja esi nonācis finansiālās grūtības un saproti, ka parāda nasta ir par lielu, droši zvani vai raksti un mēs palīdzēsim sagatavot visu nepieciešamo fiziskas personas maksātnespējas procesa uzsākšanai.

Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas par maksātnespējas procesa uzsākšanu, izprasīt visas nepieciešamās izziņas no valsts, pašvaldību iestādēm, bankām u.c. personām, lai varētu sagatavot pieteikumu tiesai par fiziskas personas maksātnespējas procesa uzsākšanu.

Noderīgi zināt!
Fiziskas personas maksātnespējas procesa uzsākšanas priekšnosacījumi

Lai uzsāktu fiziskas personas maksātnespējas procesu, fiziskajai persona pēdējos sešus mēnešu ir jābūt Latvijas Republikas nodokļu maksātājam.

Parādniekam ir piemērojams maksātnespējas process, ja ir iestājies kāds no sekojošiem apstākļiem:

 

Fiziskas personas maksātnespējas procesa norise

 

Būtiski, ka bankrota procedūras laikā:

 

 

Ierobežojumi fiziskas personas maksātnespējas procesa piemērošanai:
Fiziskas personas maksātnespējas process nav piemērojams, vai tiek pārtraukts, ja:

 

Fiziskas personas ieguvumi no maksātnespējas procesa:

Sazinies ar mums, mēs Tev palīdzēsim.